Služby

😎 Kompletní renovace disků

Věnujeme se i renovaci při zcela běžném poškození kola. Řešíme tak i drobné oděrky, škrábance či díry od kamínků. Provádíme jak svařování, tak rovnání poškozených kol a kompletní lakování ve 3 vrstvách. Vždy s maximálním důrazem na detail.

Díky moderním technologiím a osvědčeným postupům můžeme odvádět precizní opravy a renovace již od 7 190 Kč a renovace jsou tak dostupné i na běžná kola. V rámci služeb nabízím i osobní vyzvednutí.

💎 Luxusní renovace pro náročné

V ProperLaku se dokážeme postarat i o ty nejnáročnější opravy a renovace. Naše prémiové služby poskytujeme dlouhodobě i luxusním značkám disků a postarat se umíme skutečně o cokoliv. Samozřejmostí je také osobní doprava a zapůjčení disků.

Díky bohatým zkušenostem vracíme život i rozsáhle poškozeným kolům. Ke každému kolu přistupujeme s maximální profesionalitou a citem pro detail.

🔥 Leštění čelní plochy a límců

Provádíme leštění čelních ploch a límců na kolech. Využíváme technologického postupu pomocí CNC soustruhu a strojního leštění. Díky bohatým zkušenostem s leštěním čelních ploch i límcům, můžeme z Vašeho kola udělat pojízdné zrcadlo.

A jak námi vyleštěná kola vypadají? Podívejte se do naší galerie!

💪 Kompletní renovace třídílných kol

Obstaráváme renovace dvoudílných, ale také třídílných kol. Při takovéto renovaci dbáme na pečlivé rozebrání všech tří částí a na ještě pečlivěji provedené smontování zpět. Dbáme na utěsnění mezer i správné dotažení šroubů, abychom se vyhnuli jakémukoliv poškození kola.

Ke každé renovaci přistupujeme s maximální pečlivostí a zodpovědností a proto je výsledkem vždy 100% odvedená práce.

⏱ Expresní renovace do 7 dnů

Spěcháte a potřebujete co nejrychleji nová kola? Umíme se o to postarat! Rychleji a profesionálně. Našim klientům nabízíme expresní renovace kol, o které se postaráme do jednoho týdne.

Stačí zavolat a my obratem Vaše kola vyzvedneme a pustíme se do práce. Do sedmi dnů se můžete těšit na nová kola v té nejlepší kvalitě.

POPTÁVKA RENOVACE

Zaujaly Vás naše služby? Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme. 😎