ProperLak Logo

Kontakt

Formulář

Jsme připraveni Vám pomoci. Stačí nám napsat nebo zavolat. Spojíme se s vámi, nabídneme vhodná řešení a vše naplánujeme podle vašich představ.

Provozovna

info@properlak.cz

+420 603 344 425

Po–Pá: 7:00-16:00

Po–Ne: Zavřeno

Společnost

ProperLak System s.r.o.

Těšínská 818/32

735 42 Těrlicko

IČ: 07072015

DIČ: CZ07072015

Martin

V oboru renovací ALU kol se pohybuji už více než 15 let. Kola byly vždy mou vášní, a tak jsem se rozhodl otevřít svou vlastní dílnu společně s Vojtou a Dominikem.

Zaměstnankyně Markéta - ProperLak

Markéta

Organizace je moje parketa. Starám se o hladký průběh všech renovací a příjem objednávek. Po práci doma organizuji 4 děti. Tudíž nikdy nevypadnu z role.

Vojta

Mojí specialitou je systémové lakování. Už jako malý jsem s otcem renovoval veterány a ke své práci mám citovou vazbu. Ve volném času rád čtu knihy.

Dominik

Auta byla vždy moje záliba, a v renovacích kol jsem se našel. Za sebou mám deset let zkušenosti a mohu říct, že práce mě stále baví, motivuje a naplňuje.

Zaměstnanec Martin - ProperLak

Martin

Na dílně se starám o leštění čelní plochy kol za pomocí CNC soustruhu. Docílíme tak stavu, jako kdyby kolo vyjelo nové rovnou z fabriky.

Tomáš

Na ProperLaku se starám o webovky a marketing. Baví mě sledovat, jak se firma rychle rozvíjí. To je možné jenom díky kvalitní renovaci s citem pro každý detail.