Spěcháte? Kola zrenovujeme do 7 dnů!

Čas je nejdražší komodita kterou v životě máme. Toho jste si v ProperLaku pevně vědomi. Proto nově nabízíme službu, kterou ocení naší nejnáročnější zákazníci – expresní renovace. Hliníkové disky zrenovujeme do 7 dnů od dodání. Zachováme přitom všechny technologické postupy a dodáme kola, na které budete právem pyšní.

👨‍🏭 Expresně, se zaměřením na detaily!

Na detailech si v ProperLaku dáváme opravdu záležet! Proto se průměrná renovace pohybuje časově okolo 3 – 4 týdnů. To je docela hodně času. Proč tak dlouho? Je potřeba dodržet striktní technologický postup a kontrolu kvality. 

Mezi tyto kroky patří rovnání, odlakování, tryskání, svařování, modelace, lakování (ve 3 – 4 vrstvách), zapékání, vyvažování, leštění, ruční kontrola pod UV lampou a případně úprava na CNC. Ostatní postupy jsou naším obchodním tajemstvím. 

Můžeme ale prozradit, že mimo uvedený postup je potřeba také hlídat míru prašnosti, tempo zapékání laku, teplotní fáze nebo rychlost vychladnutí.

💎 Hotovo během 7 dnů, včetně pneuservisu

Všechny výše uvedené kroky umíme při expresní renovaci zvládnout do 168 hodin od dodání. Zachováme přitom maximální kvalitu a dodáme Vám kola, které budou vypadat, jako kdyby zrovna vyjela z fabriky.

Renovaci provedeme včetně kompletního pneuservisu. Zajistíme také, aby auto nestálo na špalkách. V rámci expresní renovace Vám dodáme druhou sadu disků. Můžete tak vůz bez omezení používat a v pohodlí svého vozu čekat na hotovu renovaci.