Kdo jsme? Vše o naší firmě

Kdo jsme? Jsme PROPERLAK. Největší centrum oprav, renovace a lakování hliníkových kol v Česku a na Slovensku. A jaký je náš příběh? To se dozvíte v následujících řádcích.

Představení

💪 PROPERLAK je spojením sil

Naše společnost vznikla v roce 2019, když se dohromady sloučily dvě firmy s dlouholetou praxí v oboru. Společnými silami jsme tak sjednotili naše síly, bohaté zkušenosti, vybavení, a hlavně schopnosti našich pracovních kolektivů.

Kupředu nás poháněla naše vize. Vize o velkém centru lakování a oprav ALU kol. Už od první chvíle jsme ve svém oboru chtěli být nejlepší. A proto se dodnes soustředíme pouze na práci s koly a na nic jiného.

💎 Plníme vize našich zákazníků

Našim přáním bylo plnit všechny požadavky zákazníků, které máme. I kdyby to mělo být třeba navaření rodinného erbu na kolo. Proto nabízíme široké množství individualizace ráfků, nespočet doplňků a každé kolo, na kterém pracujeme, se stává jedinečným originálem.

Naše práce se neorientuje pouze na renovaci kol, ale také na rozsáhlý servis doplňkových služeb. Tím je například svoz kol přímo od zákazníka a nebo zapůjčování náhradních kol.

Smyslem naší práce je v prvé řadě spokojenost majitelů námi zrenovovaných kol a dobrá zpětná vazba. Za naší prací jsme si pevně stojíme.

🔥 Stále se chceme zdokonalovat

V ProperLaku se chceme v práci stále zlepšovat. Nechceme stát na místě a nebojíme se vystupovat z komfortní zóny. Proto se zaměřujeme na hledání a pořizování nového vybavení. Díky bedlivému sledování trhu máme velký přehled o tom, jaké technologické novinky v našem oboru jsou právě dostupné.

Nebojíme se do naší dílny investovat větší prostředky a udržet tak nejvyšší kvalitu naší práce. Vždy jdeme s dobou a pracujeme s moderním vybavením.

Zdokonalovat nechceme pouze svou dílnu, ale také své dovednosti. Vždy se budeme ve svém oboru vzdělávat a posouvat tak profesionalitu a kvalitu naší práce na maximální možnou úroveň. Pouze tak můžeme poskytovat prvotřídní služby našim zákazníkům.

Při naší práci se držíme osvědčených postupů a z našeho procesu nevynecháváme ani jeden krok. Nešetříme časem ani pečlivostí a vždy se těšíme na radost v obličeji našeho zákazníka, který spatří svá nová kola.

🤝 Záleží nám na zpětné vazbě

Práce v ProperLaku s odevzdaným kolem nikdy nekončí. Vztah s našimi zákazníky je pro nás důležitý a vždy jsme rádi, když se k nám vracejí. Pro naše klienty jsme i po renovaci vždy k dispozici, je-li to potřeba.