Tak tohle se vážně nepovedlo

Nepovedená oprava disků u konkurence

Neodborné lakování

Renovace ALU kol, která se zákazníkovi prodražila

Čas od času se k nám do rukou dostanou disky, které prošly neodbornou renovací. U takových disků je to v lepším případě více práce pro nás a dražší oprava pro zákazníka, v horším případě jsou disky nenávratně poškozeny natolik, že oprava již není možná.

Nedávno nás oslovil klient, který chtěl ušetřit nebo měl smůlu a narazil na neodborníky. Ti mu vrypy disků vyleštili lokálně a klient nebyl s výsledkem opravy svých ALU kol pochopitelně vůbec spokojený.

U nás v ProperLaku lokální opravy disků neděláme. Pokud nás s tím zákazník osloví, hned na začátku mu ukážeme, jak by taková oprava vypadala a vysvětlíme mu potenciální rizika. 

Taková rizika mohou spočívat v tom, že někdo obrousil více materiálu než je úroveň leštěného paprsku a abychom dali teď kolo dokupy, musí se udělat nejen kompletní renovace, tj. včetně černé barvy (u uvedeného příkladu), ale velmi pravděpodobně se musí dovařit i chybějící materiál na čelní ploše. Taková oprava se pak zákazníkovi extrémně prodraží.

Z toho plyne ponaučení, že pokud potřebujete zrenovovat kola, vyplatí se vybrat kvalitní firmu zabývající se opravami a na opravě nešetřit.

Pokud si stále nevíte rady, jak si vybrat správnou firmu na renovaci ALU disků, přečtěte si náš dřívější článek a nešlápnete vedle.