Široké spektrum možností lakování

Vzhledem k naším dlouhodobým zkušenostem na trhu s koly jsme schopní individuálně upravit Vaše kola, poradit Vám s výběrem a nabídnout Vám i další spoustu možností nevídaných úprav ke zlepšení vzhledu kol.

Neomezený výběr barev

Umíme namíchat všechny možné barvy a odstíny. Individuálně pro Vás umíme připravit také speciální odstíny na přání a v případě zájmu umíme barvu dobrat podle dodaného vzorku. Z našeho vzorníku barev si vybere opravdu každý.

V našem vzorníku barev máme také originální odstíny přímo od automobilek. Nemusíte se tak bát, že netrefíme odstín k Vaši originální sady kol.

Specifický výsledný povrch

Výsledný povrch ráfků dokážeme neobvykle a jedinečně upravit. Nabídnout Vám můžeme například povrch broušeného hliníku, specifickou strukturu a povrch ráfku, případně pouze jednotlivou část kola.

Na našem showroomu se můžete inspirovat mnoha možnostmi.

Speciální laky

Nechcete pouze jednobarevnou variantu kol? Umíme vytvořit  také různé barevné přechody a měnící se odstíny, známé jako chameleón. V případě zájmu můžeme do zvolené barvy přidat efektové třpytky. Využít se dá také barevný transparentní lak pro ještě zajímavější a proměnlivé odstíny. Můžeme tak pomocí více barev a laků dojít k naprosto jedinečnému výsledku pro Vaší sadu kol.

Grafický design kol

Na Vaše ráfky dokážeme také vytvořit speciální grafický design, který si můžete sami zvolit či připravit. Vaší fantazii a nápadům se v tomto případě meze nekladou. Požadovaný design můžeme aplikovat na celé kola nebo na jeho jednotlivé části,  jako například límec kol nebo jednotlivé paprsky.

Finální bezbarvé lakování

Díky naším dlouholetým zkušenostem používáme na závěr ochranný bezbarvý lak s maximální možnou ochranou povrchu ráfku a skvělou trvanlivostí. Tento bezbarvý lak ochrání nanesenou barvu před odřením, ale také vyblednutím pod ÚV paprsky.

Nabízíme široké spektrum finální úpravy kol

Laky všech barev a odstínů

S lakováním máme dlouholeté zkušenosti a samozřejmostí je také široké spektrum barev a odstínů na výběr, včetně vzorníků originálních barev veškerých automobilek. Vaši fantazii se meze opravdu nekladou a dokážeme tak naplnit většinu přání a představ našich zákazníků.

Speciální laky a povrchy kol

Díky možnosti použití hydrografiky a také několika dalších způsobů a technik, máme téměř neomezené možnosti v individualizaci a povrchové úpravě Vašich kol. Zvládneme pro Vás vyrobit cokoliv od barevných přechodů až po efekt krokodýlí kůže. Záleží jenom na Vaší fantazii a odvaze.

Vaší fantazii se meze nekladou

Máme rádi výzvy a proto se pokusíme Vaši představu proměnit ve skutečnost.

Máte otázky?

Spojte se s námi

+420 603 344 425

info@properlak.cz

Zde nás najdete
Horní Těrlicko 818
 
Těrlicko, 735 42
provozní doba

Po – Pá     07:00 – 16:00