ProperLak Logo

Lakování

pexels-pixabay-459799

Neomezený výběr barev

Umíme namíchat všechny možné barvy a odstíny. Individuálně pro Vás umíme připravit také speciální odstíny na přání a v případě zájmu umíme barvu dobrat podle dodaného vzorku. Máme také originální odstíny přímo od automobilek. Nemusíte se tak bát, že netrefíme odstín Vaši originální sady kol.

Specifický výsledný povrch

Výsledný povrch ráfků dokážeme neobvykle a jedinečně upravit. Nabídnout Vám můžeme například povrch broušeného hliníku, specifickou strukturu a povrch ráfku, případně pouze jednotlivou část kola. Na našem showroomu se můžete inspirovat mnoha možnostmi.

Cernymat_x5
oprava_renovace_kol11

Speciální laky

Nechcete pouze jednobarevnou variantu kol? Umíme vytvořit také různé barevné přechody a měnící se odstíny, známé jako chameleón. V případě zájmu můžeme do zvolené barvy přidat efektové třpytky. Využít se dá také barevný transparentní lak pro ještě zajímavější a proměnlivé odstíny. Můžeme tak pomocí více barev a laků dojít k naprosto jedinečnému výsledku pro Vaší sadu kol.

Finální bezbarvé lakování

Díky naším dlouholetým zkušenostem používáme na závěr ochranný bezbarvý lak s maximální možnou ochranou povrchu ráfku a skvělou trvanlivostí. Tento bezbarvý lak ochrání nanesenou barvu před odřením, ale také vyblednutím pod ÚV paprsky.

Silver_x4