Proč si pro Vaše disky jezdíme osobně?

Pro všechny kola jezdíme vždy osobně. Postaráme se tak o jejich naložení, správnou přepravu a po renovaci o opětovné vrácení zpět k majiteli. A to včetně pneuservisu. A proč vlastně? Důvodů je hned několik!

☕️ Zákazníkův komfort

,,Naložte mi to a pošlete do dílny, dík.“ Tak takovou větu by asi nikdo u prémiové služby slyšet nechtěl. Nestaráme se jen o renovaci kol. Ale o veškerý servis pro naše zákazníky, ke kterému pochopitelně patří i doprava.

Nechat všechny starosti s dopravou na našich zákaznících by bylo proti našim pravidlům. Proto se chceme o vše postarat my a ušetřit tak čas a energii těm, kteří nám důvěřují

📦 Přepravci jsou nespolehliví

Při renovaci se ke každému kolu chováme jako k uměleckému dílu. Z podstaty našeho řemesla se zaměřujeme i na ty nejmenší detaily a svůj výrobní proces ladíme dlouhé roky.

V minulosti jsme měli s využíváním přepravních služeb nehezké zkušenosti. Díky praxi se můžeme poučit z chyb a o kola se starat sami.

😎 Kontakt s lidmi a auty

S našimi zákazníky rádi udržujeme přátelské vztahy. Poznat každé auto osobně je skvělá zkušenost. Lépe si promyslíme barevné kombinace, při práci poznáme spousty zajímavých strojů a řada klientů se nám ráda pochlubí svými garážovanými klenoty.

Zkrátka a dobře – K naši práci patří i kontakt s lidmi mimo dílnu, který nás dokáže vždy obohatit a motivovat do práce.

POPTÁVKA RENOVACE

Zaujaly Vás naše služby? Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme. 😎