Proč si pro Vaše disky jezdíme osobně? 🚚

Kola nemusíte nikam vozit. Přijedeme si pro ně až k Vám domů. Ano, čtete správně! Chceme, aby byl zákazník maximálně spokojený. Proto si pro kola v rámci České republiky a částečně i Slovenska sami přijedeme. Kamkoliv, kde máte disky uložené – k Vám domů, k sousedovi, do servisu… A pokud zrovna nebudete doma, můžete kola nechat na odběrném místě, kde si kola vyzvedneme. Kompletní seznam odběrných míst najdete v sekci „Doprava“. Postaráme se tak o naložení kol, správnou přepravu a po renovaci o opětovné vrácení
na místo, kam si budete přát.

A proč si vlastně jezdíme pro kola osobně? Těch důvodů je hned několik!

ProperLak dodávka

☕️ Zákazníkův komfort

V ProperLaku se nestaráme jenom o renovace kol, ale o kompletní servis pro zákazníky. Naším cílem je se o vše postarat a ušetřit tak čas a energii těm, kteří nám důvěřují. Zajistíme dopravu kol, ale i další služby a přání zákazníků. Pohodlí a spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležité. 

Pokud například potřebujete nové pneu, stačí si vybrat z nabídky nebo nám dát své pneu a my kola rádi obujeme do nového nebo do Vašich stávajících. Staré pneumatiky sami odborně zlikvidujeme a Vy se tak nemusíte o nic starat.

Nemáte náhradní disky? Nevadí! I s tím Vám pomůžeme a po dobu trvání renovace Vám rádi zapůjčíme náhradní kola. Rádi poskytneme nové středové krytky, navrhneme barevné kombinace na přání atd. 

Máme dlouholeté zkušenosti s dennodenním obouvání hliníkových kol všech rozměrů na tom nejlepším možném vybavení. Jsme připraveni na extrémně veliká i široká kola. Máme velmi zkušené mechaniky, kteří ví, jak při obouvání kola nepoškodit. Taktéž problematiku TPMS senzorů máme v malíčku. Zkrátka špičkový servis se vším všudy.

Že si ještě nedokážete představit přidanou hodnotu naší práce? Tady je jedno srovnání:

Zvednu se z gauče. Jdu do garáže či do sklepa, vyzvednout kola. Nemálo fyzicky náročná činnost je naložení
do kufru. Nedej Bůh vlastním BMW X5 a mám 21“ kola :o) Naložím kola do auta. Jdu si umýt hodně špinavé ruce. Jedu opatrně s nákladem do pneuservisu nechat kola vyzout a čekám na ně půl hodiny. Cpu zpět do auta pneumatiky sundané z disků. Následně disky. Znovu si jdu umýt ruce. Vezu disky někam do firmy k renovaci.  Vracím se zpět domů, vykládám pneumatiky opět do garáže nebo sklepa. Jdu se znovu umýt. Dostávám zprávu, že jsou kola hotová. Jdu pro pneumatiky do garáže či sklepa a nakládám je do auta. Absolvuji cestu
pro zrenovované disky. Jedu do pneuservisu. Čekám tentokrát o něco déle na obutí disků. Ups, jedno kolo mi při obouvání odřeli. Co už! Obutá kola nakládám do auta. Jedu domů, kde je vyložím a ukládám na původní místo. Už se nemyji :o) nechce se mi. Amen. 

🆚 Naše služba:

Posílám fotografii poškozených kol na info@properlak.cz, obratem dostávám kompletní nacenění renovace svých kol s možným termínem vyzvednutí u mě doma a realizace opravy. Potvrzuji zájem. Ležím na gauči a zvoní mi telefon. Představí se předem avizovaný člověk z Properlaku. Jdu otevřít dveře, člověk z Properlaku si nese ode mne kola do dodávky. Předává mi zakázkový list. Ležím na gauči. Opět volá avizovaný člověk z Properlaku. Jdu otevřít dveře, předává mi hotová kola a nese do garáže. Dostávám důkladně zabalená kola, vybalujeme a kontroluji je. To jsou moje disky? Nádhera. Jsem v úžasu. Kola jsou skutečně jako nová. 

Velmi spokojený platím za tuhle renovaci, až jak jsem si je zkontroloval a převzal. Pecka. 

📦 Přepravci jsou nespolehliví

Při renovaci se ke každému kolu chováme jako k uměleckému dílu. Z podstaty našeho řemesla se zaměřujeme i na ty nejmenší detaily a svůj výrobní proces ladíme dlouhé roky.

S přepracovaným řidičem dopravní společnosti, který se nechová k balíkům tak, jak by měl máme zkušenosti asi všichni. I my jsme měli v minulosti s využíváním přepravních služeb nehezké zkušenosti. Nemíníme riskovat poškození námi odvedené práce a Vašich hodnotných disků a následné dohadování se s přepravní společností s uznáním škody.

Díky praxi se můžeme poučit z chyb a o kola se starat sami.

😎 Kontakt s lidmi a auty

S našimi zákazníky rádi udržujeme přátelské vztahy. Poznat každé auto osobně je skvělá zkušenost. Lépe si promyslíme barevné kombinace, při práci poznáme spousty zajímavých strojů a řada klientů se nám ráda pochlubí svými garážovanými klenoty.

Zkrátka a dobře – K naši práci patří i kontakt s lidmi mimo dílnu, který nás dokáže vždy obohatit a motivovat do práce.