Výherkyně Michaela už si vyzvedla kompletně zrenovovaná a nalakovaná kola pro svůj Ford Focus ST

Nedávno jsme pro Vás připravili na facebooku ve spolupráci se Sníženo.cz soutěž o renovaci kol a společně jsme s kolegy ve firmě vybrali 3 různé finalisty, ze kterých jste následně vy pomocí svých hlasů vybrali vítěze. V tomto případě se jednalo o Michaelu Neufusovou a ráfky z jejího Fordu Focus ST, které nebyly nějak extrémně poničené, ale zasloužily si dostat kvalitní péči. Slečna Michaela si u nás v dílně svá nalakovaná kola vyzvedla a my si řekneme něco o průběhu renovace.

Odlakovat, otryskat, obrousit, nalakovat…

Začali jsme tedy chemickým odlakováním všech kol, pro odstranění původního laku. Poté jsme všechna kola otryskali v našem automatickém tryskacím stroji a ručním tryskáním doladily veškeré detaily. Následně se broušením docílilo precizního povrchu kol a mohli jsme se pustit do lakování. To provádíme ve třech vrstvách, kdy je první barva suchá prášková a poté následuje mokré lakování finálního odstínu.

Jako poslední krok příjde ochranný a pevný transparentní lak, který ochrání lak i jeho odstín. Slečna Michaela si u nás tento týden kola osobně vyzvedla a vypadala s naší práci velmi spokojeně. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili a rádi pro Vás ještě nějakou další soutěž připravíme.

Když si výherkyně přebírala svá nalakovaná kola, udělali jsme pár fotek na památku.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by Vás zajímat

V sekci lakování jsme vytvořili vzorník základních laků

Pro Vaší lepší představu o výsledném odstínů základních laků jsme vytvořili vzorky kol v jednotlivých barvách. V sekci LAKOVÁNÍ tak nyní najdete přehledně zpracované názvy jednotlivých barev a také pohled z několika úhlů na výsledný lak. Věříme, že díky tomu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *