ProperLak Logo

V čem vynikáme nad konkurencí

properlak_webhead_x2

• Máme praxi a zkušenosti v oboru renovací od roku 2007
• Zařídili jsme vlastní a špičkově vybavené výrobní prostory
• Provádíme systémové lakování, kde má každý krok své podstatné místo
• Umíme kola dostat do podoby v jaké vyjíždějí z továrny
• Díky vlastnímu svozu kol vždy zaručíme bezpečné doručení

Největší výhodou oproti konkurenci jsou letité zkušenosti a praxe v oboru renovací ALU kol. Od roku 2007 se zabýváme a zlepšujeme v oboru a za tu dobu jsme dokázali dotáhnout náš proces renovace kol na špičkovou úroveň. Podařilo se nám vytvořit vlastní výrobní prostory a v tomto centru opravy alu kol tvoříme doslova místrovská díla. Všechny úkony renovace provádíme pod jednou střechou a díky tomu jsme schopni dělat veškeré opravy v rekordním čase.

Ze zkušenosti víme, že každý krok má svůj podstatný význam a nejsme ochotní některý krok uspíšit nebo vynechat za cenu ušetření nákladů nebo  času. Naší specialitou je systémové lakování, ve kterém má každý krok své nepřeskočitelné místo a tak jsme schopni vždy docílit maximální možné kvality a výsledku renovovaných ALU kol. V rámci systémového lakování jsou jednotlivé kroky a barvy společně konfigurovány tak, že dochází k vzájemné symbióze jednotlivých vrstev a procesů. Přestože používáme 3 vrstvy laku dokážeme docílit jeho výsledné tloušťky pouhých 100mikronů, stejně jako při prvovýrobě v továrně. Každá jednotlivá vrstva laku je zapečená ve speciální peci a tak dosahujeme nejvyšší kvality a tuhosti laku.

Zařizujeme také vlastní svoz a rozvoz hliníkových sad a tak vždy zaručíme bezpečné doručení Vašich ráfků. Všechny stroje jsou koncipovány pro maximální bezprašnost a celý proces renovace je maximálně ekologický.

Další zajímavé články