Vaše kola budou zářit!

Díky letitým zkušenostem s renovací ALU disků dokážeme Vaše ráfky dostat do téměř původního stavu a v případě zájmu jsme schopni vzhled kol také výrazně vylepšit a upravit. Máme široké možnosti individualizace výsledné podoby laku a provedení celého ráfku. Vaše nové ráfky tak budou doslova zářit!

Nový CNC stroj

Nejpreciznější renovace dokáže provést pouze CNC stroj s extrémní přesností. Právě takový speciální CNC obráběcí přístroj na renovací disků používáme.

Kompletní péče

O Vaše disky se postaráme od A do Z. Umíme zařídit jejich převoz, rovnání, svařování, frézování nebo jiné opravy a také barevná individualizace a lakování.

Design ráfků

Specializujeme se na širokou nabídku možné individualizace a tuningu Vašich ráfků. V nabídce máme většinu barevných odstínů a několik dalších variant úprav.

Expresní oprava

Díky našim kapacitám jsme schopni v případě nutnosti provést opravdy v opravdu krátkém termínu. V případě zájmu o expresní opravu nás prosím rovnou kontaktujte telefonicky.

Odřené kolo může být jako nové

Nejste spokojení s vzhledem Vašich kol? Poškrábané či jinak poškozené disky nejsou důvodem k jejich likvidaci. Oproti částce při koupi nových kol je jejich renovace značně výhodnější, kolům dokážeme navrátit jejich půvab, anebo absolutně změnit jejich vizáž lakováním či jinou povrchovou úpravou.

Renovace pomocí CNC stroje

Díky špičkové moderní CNC fréze dokážeme Vaše kola dostat do téměř původního stavu. Povrch kola se namapuje do programu a CNC stroj následně obrousí co nejmenší nutnou vrstvu vrchní hrany disku s přesností na setiny milimetru.

Strojní leštění hliníkových kol

Vaše kola zvládneme vyleštit do zrcadlového lesku pomocí nejmodernějších strojů a technologií, díky mnoholetému vývoji předního evropského výrobce. Díky postupu, kdy se kola vyleští do úplného lesku a bezchybně hladké struktury se na kolech nebude tolik usazovat brzdný prach a špína. Rádi Vás naučíme jak o kola pečovat a užívat si jejich zrcadlový lesk.

Jak probíhá renovace kol v naši dílně?

Nabízíme široké spektrum finální úpravy kol

Laky všech barev a odstínů

S lakováním máme dlouholeté zkušenosti a samozřejmostí je také široké spektrum barev a odstínů na výběr. Vaši fantazii se meze nekladou a dokážeme naplnit většinu přání a představ našich zákazníků. Samozřejmě dokážeme v případě zájmu obstarat také lakování nebo jinou úpravu šroubků či vícedilných disků.

Speciální laky a povrchy kol

Díky možnosti použití hydrografiky a také několika dalších způsobů a technik, máme téměř neomezené možnosti v individualizaci a povrchové úpravě Vašich kol. Zvládneme pro Vás vyrobit cokoliv od barevných přechodů až po efekt krokodýlí kůže. Záleží jenom na Vaší fantazii a odvaze.

Rozdíl před renovací a po ní je znatelný

S ohledem na poškození disku nabízíme několik technologických postupů, jak disky nejlépe opravovat.

Máte otázky?

Spojte se s námi

+420 603 344 425

info@properlak.cz

Zde nás najdete
Horní Těrlicko 818
 
Těrlicko, 735 42
provozní doba

Po – Pá     07:00 – 16:00