Nemáte náhradní kola? Žádný problém!

Druhá sada kol se neválí jen tak někde v garáži. Lehce se tak může stát, že při renovaci kol nemáte žádná náhradní kola. Díky naší dlouholeté praxi se umíme o naše klienty postarat i v tomto ohledu a poskytnout tak maximální servis.

Zatímco Vaše kola prochází naší profesionální renovaci v dílně, nemusíte si lámat hlavu s tím, na jakých kolech budete jezdit. V ProperLaku se i o tento problém rádi postaráme

😎 Široký výběr kol, kterému se přizpůsobíme

A na které auta můžeme půjčit kola? Prakticky na všechny. Skvěle se zde hodí jeden příklad z naší praxe. Náš zákazník si renovoval kola na Tesle, ale neměl náhradní. Proto jsme zakoupili pneumatiky a disky pro Teslu a ty mu zapůjčili. Po vrácení jsou disky opět dostupné pro dalšího zákazníka s Teslou.

Stejným způsobem se vždy snažíme přizpůsobit každému dalšímu zákazníkovi, který nás požádá o pomoc. Je totiž vizitkou každé společnosti, jak se stará o komfort svých zákazníků. Součástí naši profesionální práce je totiž i ,,eliminace“ všech starostí, které by v souvislosti s renovací mohly nastat.

💎 Náhradní kola? Jen v prvotřídním stavu!

Po dlouhých letech praxe už máme k dispozici široký výběr kol, která můžeme, v případě potřeby, zapůjčit. A je úplně jedno, zda máte Mercedes, Audi nebo BMW. Pokud narazíme na zákazníka, který potřebuje kola, která nejsou skladem, postaráme se co nejrychleji o jejich pořízení.

Vždy, když nám náhradní kola klienti vrací zpět, čeká na náhradní kusy údržba. Zkontrolujeme jejich stav a postaráme se o jejich 100 % stav. V případě potřeby zrenovujeme lak, nebo opravíme škody, které na kolech mohly vzniknout. Na dalšího zákazníka čekají náhradní kola v prvotřídním stavu.

Nejen bezpečnost a funkčnost, ale také estetika náhradních kol je pro nás důležitá. Za všechny zapůjčené kusy můžeme dát s klidným srdcem ruku do ohně.

☕️ Nulové starosti, stoprocentní spokojenost.

O naše zákazníky se umíme postarat. Vedlejší servis není nic, co by se dalo zanedbávat. Kromě prémiové renovace se taktéž postaráme nejen o zapůjčení náhradních kol, ale kupříkladu také o dopravu kol k nám. O tom si můžete přečíst v našem článku ,,Proč si pro kola jezdíme sami?“