Na kompletní renovaci jsme si vzali do parády originální disky z BMW M3 E46

Svět automobilů se v posledních letech mění téměř ze dne na den. Díky přehnaně přísným požadavkům politiků a jimi stanoveným normám se poctivé a silné vozy stávají čím dál větší raritou. Ceny takzvaných youngtimerů tak v posledních letech zažívají opravdu strmý růst.

Mezi velmi ceněné a oblíbené vozy patří také BMW M3 E46 a podobná situace se odehrává i na trhu kol. Když má někdo dobová kola v dobrém stavu, tak je správý kupec opravdu dokáže ocenit. Tím pádem neustále přibývá zákazníků, kteří si nechávají takto kvalitní a ceněná kola uvést zpět do originálního stavu. A přesně v tom u nás v centru opravy alu kol vynikáme. V tomto případě nám zákazník svěřil originální kola z BMW M3 E46, které prošly kompletní renovací a věříme, že výsledek stojí za to. Prvně jsme kola velmi precizně očistili pomocí chemického odlaku a tryskání. Následně jsme provedli lehkou opravu škrábanců a poškozených částí. Poté následovalo kompletní nalakování do černého lesku, takže jsou kola v zadní části nádherně černá. Poté došlo na finální 3-vrstvý originální lak BMW a následné leštění límců. S výsledkem jsme my i zákazník velmi spokojeni a vy si můžete celou realizaci prohlédnout na fotkách.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by Vás zajímat

V sekci lakování jsme vytvořili vzorník základních laků

Pro Vaší lepší představu o výsledném odstínů základních laků jsme vytvořili vzorky kol v jednotlivých barvách. V sekci LAKOVÁNÍ tak nyní najdete přehledně zpracované názvy jednotlivých barev a také pohled z několika úhlů na výsledný lak. Věříme, že díky tomu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *