ProperLak Logo

Informace o nás

123139668_1263202294057055_7406298568803974905_o

Společnosti PROPERLAK vznikla v roce 2019 sloučením dvou letitých firem, které dohromady spojily své zkušenosti, technické vybavení a především výborné know-how obou pracovních týmů. 

Všichni společně jsme měli velký sen o vlastním centru lakování a oprav hliníkových kol. Naši hlavní prioritou je být naprostou jedničkou v renovaci a lakování ALU kol a také proto, se zaměřujeme pouze na kola a odmítáme lakování jiných produktů.

Naší specialitou jsou téměř neomezené možnosti v individualizaci ráfků dle přání zákazníka, takže s trochou nadsázky jsme klientovi schopni na kolo navařit třeba i jeho rodinný erb.  S naší nově plně vybavenou dílnou se nám splnil letitý sen a tak nás všechny práce maximálně baví a velmi naplňuje. 

Samozřejmě si uvědomujeme, že kdo nekráčí vpřed, tak stojí na místě a proto se neustále snažíme zlepšovat, vzdělávat v oboru a posouvat své dovednosti na novou úroveň. Pravidelně hledáme nové technologie a zlepšení, abychom se udrželi stále na špičce v oboru. 

Sledujeme také vývoj situace na trhu a máme velký přehled o nových a dostupných technologiích. Následně se nebojíme do těchto technologií investovat nemalé prostředky pro dosažení maximálně profesionálního výsledku nejvyšší úrovně.

Naší největší odměnou je pohled na zákaznikův obličej, který poprvé vidí svá “nová” kola a je uchvácen výsledkem naší práce. Nejsme ochotní vynechat z procesu systémového lakování jakýkoliv krok, za účelem zvýšení zisku nebo úspory času. 

Další zajímavé články