Informace o nás

Společnosti PROPERLAK vznikla v roce 2019 sloučením dvou letitých firem, které dohromady spojily své zkušenosti, technické vybavení a především výborné know-how obou pracovních týmů. Všichni společně jsme měli velký sen o vlastním centru lakování a oprav hliníkových kol. Naši hlavní prioritou je být naprostou jedničkou v renovaci a lakování ALU kol a také proto, se zaměřujeme pouze na kola a odmítáme lakování jiných produktů.

Naší specialitou jsou téměř neomezené možnosti v individualizaci ráfků dle přání zákazníka, takže s trochou nadsázky jsme klientovi schopni na kolo navařit třeba i jeho rodinný erb.  S naší nově plně vybavenou dílnou se nám splnil letitý sen a tak nás všechny práce maximálně baví a velmi naplňuje. Samozřejmě si uvědomujeme, že kdo nekráčí vpřed, tak stojí na místě a proto se neustále snažíme zlepšovat, vzdělávat v oboru a posouvat své dovednosti na novou úroveň. Pravidelně hledáme nové technologie a zlepšení, abychom se udrželi stále na špičce v oboru. Sledujeme také vývoj situace na trhu a máme velký přehled o nových a dostupných technologiích. Následně se nebojíme do těchto technologií investovat nemalé prostředky pro dosažení maximálně profesionálního výsledku nejvyšší úrovně.

Naší největší odměnou je pohled na zákaznikův obličej, který poprvé vidí svá “nová” kola a je uchvácen výsledkem naší práce. Nejsme ochotní vynechat z procesu systémového lakování jakýkoliv krok, za účelem zvýšení zisku nebo úspory času. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by Vás zajímat

V sekci lakování jsme vytvořili vzorník základních laků

Pro Vaší lepší představu o výsledném odstínů základních laků jsme vytvořili vzorky kol v jednotlivých barvách. V sekci LAKOVÁNÍ tak nyní najdete přehledně zpracované názvy jednotlivých barev a také pohled z několika úhlů na výsledný lak. Věříme, že díky tomu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *