ProperLak Logo

Co vše umíme na kolech opravit?

properlak_renovace_tridilna_kola_x1

Naše možnosti v renovaci a opravách kol jsou téměř neomezené, ale rádi bychom Vám shrnuli co vše umíme na kolech opravit. Každá renovace musí začít kontrolou házivosti a poté je případně nutné kola srovnat. Rovnání provádíme na moderním a velmi přesném stroji pomocí hydraulických válců. 

Pokud Vám z kol uniká vzduch, umíme soustružením a opravou dosedacích ploch a patek pneumatik zabránit unikání vzduchu na Vašich kolech.


Ráfky dokážeme uvést do špičkového stavu po technické i vzhledové stránce a mezi činnosti, které provádíme patří třeba svařování prasklin a mikrotrhlin na disku. Dále dovařování a modelace silně poškozených části kol, takže si poradíme s jemným škrábancem, ale také velkým vrypem.

V poslední době je velmi oblíbené ofrézování čelní plochy pomocí CNC stroje a v kombinaci s různým lakováním tak lze docílit špičkového a jedinečného vzhledu Vašich kol. 

Poradíme si také se silnou oxidací a jinou povrchovou vadou na kolech.
Důležité je také zmínit, že není vždy nutné provádět složitou renovaci kol, ale někdy je možné nový vzhled kolům dopřát jen pomocí barevného lakování. Máme skladem originální barvy na kola od většiny automobilek a poradíme si také se speciálními laky a odstíny, případně namíru vytvoříme grafiku dle přání zákazníka.

Máme vlastní know-how na renovaci vícedílných kol. Provádíme jejich motnáž i demontáž a pro tyto úkony máme v dílně desítky potřebných nástrojů a jiného nářadí. 

Další zajímavé články